Przejdź do treści

Menu główne:

rok 2019

Terminarz

AKTUALNY TERMINARZ NA ROK 2019


Styczeń

12.01. - OSP Studzionka ( Bal karnawalowy, tel. na organizatora:502416987)

13.01. - OSP WARSZOWICE:  Zabawa tanieczna, godz. 19, Zapraszamy! informacje:   http://www.osp-warszowice.pl/

19.01. - Zabawa Karnawalowa GOK Golkowice (tel.na organizatora: 032 4728430, ZAPRASZAMY!)

26.01. - Zabawa Karnawalowa Arka Jankowice (tel. na organizatora: 697 694 493, ZAPRASZAMY!)


Luty

02.02. - Zabawa karnawalowa w Rybniku (tel. na organizatora:  510 498 247,pani Aga:)

03.02. - OSP WARSZOWICE:  Zabawa tanieczna, godz. 19, Zapraszamy! informacje:   http://www.osp-warszowice.pl/

16.02. (MOZEMY PRZYJAC WESELE) - Dancing ALBATROS Wodzislaw-Olszyny, tel. na organizatora: 668 465 950.

17.02. - OSP WARSZOWICE:  Zabawa tanieczna, godz. 19, Zapraszamy! informacje:   http://www.osp-warszowice.pl/

23.02. - Zabawa Karnawalowa Zory-Roj (sala sportowa Roj, tel.na organizatora: 535 477 778)


Marzec

02.03. - Bal Karnawalowy, Frydek kolo Miedznej (tel. na organizatora: 606 679 774)

05.03. - OSP WARSZOWICE:  Zabawa tanieczna, godz. 19, Zapraszamy! informacje:   http://www.osp-warszowice.pl/


Kwiecień

22.04. - OSP WARSZOWICE:  Zabawa tanieczna, godz. 19, Zapraszamy! informacje:   http://www.osp-warszowice.pl/

27.04. - DS w Grzawie (2dn.wesele)

28.04. - wesele


Maj

01.05. - OSP WARSZOWICE:  Zabawa tanieczna, godz. 19, Zapraszamy! informacje:   http://www.osp-warszowice.pl/

04.05. - 1dn. wesele, Kanianka (Slowacja), Dom Kultury

11.05. - Paradise Zory (1dn. wesele)

18.05. -  Złota Korona w Czechowicach Dziedzicach (1dn. wesele)

19.05. - OSP WARSZOWICE:  Zabawa tanieczna, godz. 19, Zapraszamy! informacje:   http://www.osp-warszowice.pl/

25.05. - Rojanka Zory-Roj (1dn.wesele)

26.05. - FESTYN przy boisku w ORZESZU-GARDAWICE


Czerwiec

01.06. - rest. Pielgrzymowka Pielgrzymowice (1dn.wesele)

08.06. - Anna Gorzyce (1dn.wesele)

09.06.. - OSP WARSZOWICE:  Zabawa tanieczna, godz. 19, Zapraszamy! informacje:   http://www.osp-warszowice.pl/

13.06. - Premium Radlin (1dn.wesele)

14.06. - Bialy Dom Czerwionka-Leszczyny (1dn.wesele)

15.06. - Contra Wodzislaw (1dn.wesele)

19.06. - Krystyna i corki Czyzowice (1dn.wesele)

20.06. - Gosciniec Wodzislawski (1dn.wesele)

22.06. - Brawo Tworkow (1dn.wesele)

29.06. - OSP Mnich (2 dn.wesele)

30.06. - wesele


Lipiec

06.07. - Avanti Bluszczow (1dn.wesele)

13.07. - Dom socialny Grzawa (1dn. wesele)

17.07. - Arka Jankowice (1dn.wesele)
18.07. - Brawo Tworkow (1dn.wesele)

20.07. - Paradise Zory (2dn.wesele)

21.07. - wesele

od 22.07. do 02.08. urlop


Sierpień

od 22.07. do 02.08. urlop

03.08. - rest Pielgrzymówka Pielgrzymowice (1dn.wesele)

05.08. - Premium Radlin (1dn.wesele)

10.08. - Koniczynka Pawlowice (1dn.wesele)

14.-15.08. rezerwacja

17.08. - OSP Kety (2dn.wesele)

18.08. - wesele

24.08. - GOK  Jasienica (2dn.wesele)

25.08. - wesele

31.08. - Willa Marina Dambrowa (1dn.wesele)


Wrzesień

07.09. - OSP Brzezce (1dn.wesele)

12.09. - rezerwacja

14.09. - Koniczynka Pawlowice (1dn.wesele

21.09. - rest. Pod zegarem Kobior (1dn.wesele)

28.09. - rest. Pielgrzymowka Pielgrzymowice (1dn.wesele)


Październik

05.10. - GOK Suszec (1dn.wesele)

10.10. - Bialy Dom Czerwionka (1dn.wesele)

12.10. - OSP Mnich (2dn. wesele)

13.10. - wesele

19.10. - Bar Przystanek Skrzyszow (1dn.wesele)

20.10. - Rodzinna Impreza

26.10. - OSP Bieruń (2dn.wesele)

27.10. - wesele


Listopad

23.11. - OSP Studzionka ( Bal Andrzejkowy, tel. na organizatora:502416987)



Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego